KEJN VELIČA BELINGEMA: Najbolji je igrač u istoriji Engleske!
ENGLESKA je uspela posle neverovatnog preokreta da pobedi Slovačku (2:1) i plasira se u četvrtfinale Evropskog prvenstva. Jedan od junaka trijumfa bio je kapiten Hari Kejn.
FOTO: Tanjug/AP
On je posle utakmice imao samo reču hvale za Džuda Belingema koji je postigao izjednačujući pogodak.
- Džud Belingem je najbolji u istoriji naše zemlje. Kakav je to igrač. Tako naporno radi. Tu je kada je bitno. To je danas uradio - rekao je Kejn.
"Gordi Albion" opet nije blistao, ali napadač Bajerna ističe da je najvažnije pobediti.
- U ovom takmičenju morate da pronađete način da pobedite. Ovaj tim zna da "kopa duboko". Mogli smo i bolje da igramo. Ali na kraju krajeva, rezultat je najvažniji. Nadam se da ćemo nastaviti ovako - zaključio je Kejn.
Podsetimo, Engleska će u četvrtfinalu EURO 2024 igrati protiv Švajcarske.
BONUS VIDEO: Ovo su deca skandirala Bugarima na meču Srbija - Bugarska u Leskovcu
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAVIJAČI U ČETIRI UJUTRU ČEKALI SELEKTORA DA SE OBRAČUNAJU! Haos zbog ispadanja sa Mundijala (VIDEO)
Reprezentacija Južne Koreje doživela je neuspeh na Mundijalu pošto nije prošla grupu, što je razbesnelo njihove navijače.
30. 06. 2026. u 15:24
"DRAGO MI JE ŠTO JE IRAN ISPAO SA MUNDIJALA!" Američki sekretar Malin ne krije zadovoljstvo
Američki sekretar za unutrašnju bezbednost Markvejn Malin izjavio je da mu je drago što je reprezentacija Irana eliminisana sa Svetskog prvenstva u fudbalu i da je veoma sretan što su otišli.
30. 06. 2026. u 11:51
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (0)