PONAVLJAMO ISTORIJU: Publika slavi sa Sergejem Ćetkovićem (FOTO)
SLAVNI muzičar Sergej Ćetković ovog vikenda proslavlja 25 godina uspešne karijere nizom koncerata u Sava Centru.
Foto: Event Media
Sergej će održati čak tri koncerta za redom: 13, 14. i 15. decembra, a interesovanje publike bilo je ogromno – ulaznice za prve dve večeri rasprodate su u rekordnom roku, dok je za treću noć ostalo još samo nekoliko ulaznica.
Foto: Privatna arhiva
- Radujem se susretu sa publikom u Sava Centru. Ovo će biti posebne noći ispunjene najljepšim emocijama. Ponavljamo istoriju od 2006. godine kada smo prvi put imali tri koncerta zaredom u Beogradu. Ovaj put ćemo sa ova tri nastupa zaokružiti neverovatnih 20 koncerata u Sava Centru - ponosno je istakao Ćetković za "Večernje novosti", ne skrivajući uzbuđenje zbog velikog jubileja.
Foto ATA Images
Publika širom regiona već godinama uživa u njegovim vanvremenskim hitovima poput „Pogledi u tami“, „Prokleta bila“, „Ljubav“, „Kofer“ i „Ako te nije“. Ove pesme obeležile su protekle dve decenije i probudile najlepše emocije kod slušalaca, što garantuje da će slavljenički koncerti biti nezaboravno muzičko iskustvo.
Preporučujemo
TEK SMO POČELI: Miroslav Ilić velikim tradicionalnim rođendanskim koncertom oduševio beogradsku publiku
10. 12. 2024. u 22:09 >> 22:27
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
ĐAK NASMEJAO SRBIJU: Evo kako je na kontrolnom odgovorio na pitanje o nazivu naše HIMNE: "Detetu bih dao DESETKU"
GREŠKE iz školskih svezaka ponekad umeju da izmame najšire osmehe, što potvrđuje i situacija u kojoj se našao jedan mališana iz Srbije. Sve je počelo kada je njegova mama na internetu podelila njegove odgovore sa kontrolnog zadatka iz predmeta Svet oko nas. Jedan od njih oduševio je korisnike društvenih mreža.
05. 12. 2025. u 11:27
Komentari (0)