INCIDENT U SVADBENOM SALONU: Dve osobe nakon tuče prebačene u bolnicu

POLICIJSKA uprava Posušje zaprimila je rano jutros prijavu dežurnog lekara Doma zdravlja Posušje da se na Hitnoj pomoći nalaze dvojica muškaraca sa šireg područja Posušja s povredama zadobijenim u tuči.

ИНЦИДЕНТ У СВАДБЕНОМ САЛОНУ: Две особе након туче пребачене у болницу

Foto: Depositphotos

Reč je o N. P. (31) i T. B. (24), a do tuče je došlo u jednom svadbenom salonu u Posušju, saopštio je MUP Zapadnohercegovačkog kantona, piše Srpskainfo.

Odmah po prijavi pripadnici PU Posušje preduzeli su sve potrebne mere iz svoje nadležnosti.

Operativnim radom utvrđeno je da treći učesnik u tuči I. Ć. (43) sa šireg područja Posušja nije zatečen na mestu događaja. Policajci su ga pronašli u njegovoj porodičnoj kući. Alkotestiranjem je utvrđeno da nije bio pod utjecajem alkohola.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

Svetsko prvenstvo je podignuto na viši nivo uz ove bonuse i poklone