JAK ZEMLJOTRES POGODIO KAMČATKU: Epicentar na 57 kilometara dubine i 6,9 stepeni
POLUOSTRVO Kamčatku na dalekom istoku Rusije pogodio je zemljotres magnitude 6,9 stepeni, saopštila je danas američka geološka služba.
Foto: printskrin/earthquaketrack
Epicentar zemljotresa nalazio se 337 kilometara severoistočno od grada Petropavlovsk Kamčatski na dubini od 57 kilometara.
Preporučujemo
TRESLE SE ZGRADE I U TOKIJU: Jači zemljotres pogodio Japan, još bez izveštaja o šteti
16. 03. 2021. u 00:06
TRAMP HITNO POZVAO PUTINA: Razgovor trajao sat vremena
RUSKI predsednik Vladimir Putin razgovarao je telefonom sa američkim kolegom Donaldom Trampom.
09. 03. 2026. u 20:34
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)