OGLASILI SE IZ KREMLJA: Da li će ruska policija intervenisati u Belorusiji
SITUACIJA u Belorusiji je pod kontrolom i nema potrebe govoriti o mogućnosti korišćenja ruskih rezervnih policajaca, izjavio je danas portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
Foto: Kremlin.ru
-Trenutno ne planiramo da koristimo ovu rezervu-rekao je on novinarima, preneo je TAS S.
Prema njegovim rečima, predsednik Rusije Vladimir Putin je istakao da će se oni koristiti kao krajnja mera ako ekstremisti pokušaju da destabilizuju situaciju.
-Ali vidimo da je situacija pod kontrolom, tako da nema smisla o tome sada razgovarati-zaključio je Peskov.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KLANICA U KONSTANTINOVKI: Ukrajinci beže, Rusi jurišaju sa isukanim bajonetima
KOMANDANT bataljona je izjavio da ukrajinske oružane snage izbegavaju borbu lakog oružja u Konstantinovki. Prema njegovim rečima, tokom čišćenja naselja, ukrajinski vojnici pokušavaju da izbegnu blisku borbu, jer su inferiorni u odnosu na ruske jedinice u vatrenim obračunima.
01. 07. 2026. u 15:48 >> 15:55
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (1)