STRAVIČAN POŽAR U AFRIČKOJ DRŽAVI BENIN: Poginulo najmanje 35 osoba, među kojima i jedno dete
NAJMANjE 35 osoba poginulo je u požaru koji je izbio u jednoj prodavnici na jugoistoku Benina.
Foto: Shutterstock/Ilustracija
- U vatri je izgorela prodavnica, a prema prvim procenama nastradalo je 35 osoba, među kojima i jedno dete - rekao je tužilac Abdubaki Adam-Bongl.
Istraga će utvrditi uzrok požara, prenosi Rojters.
Desetak osoba je teško povređeno i oni su hospitalizovani.
BONUS VIDEO: RUSKA PACIFIČKA FLOTA - Izvođenje vežbe odbrane Severnog morskog puta
Preporučujemo
ODJEKNULA EKSPLOZIJA: Požar u fabrici odneo jedan život, deset osoba se vodi kao nestalo
22. 09. 2023. u 18:10
NADAM SE DA JE SAD SA VELIKANIMA: Brenu potresla prerana smrt Jagoša Markovića
23. 09. 2023. u 08:05
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)