DRAMATIČNA NOĆ U VALJEVU: Dve fabrike izgorele, vatrogasne ekipe i dalje dežuraju (FOTO/VIDEO)

Novosti online

11. 02. 2021. u 08:44

VELIKI požar koji je u sredu oko 22,30 časova buknuo u proizvodnoj hali preduzeća za proizvodnju nameštaja “Samedi” u industrijskoj zoni u Valjevu, brojne vatrogasne ekipe uspele su tek u četvrtak u rano jutro da lokalizuju.

ДРАМАТИЧНА НОЋ У ВАЉЕВУ: Две фабрике изгореле, ватрогасне екипе и даље дежурају (ФОТО/ВИДЕО)

Foto: A. Radosavljević

Vatrogasci trenutno gase požar u unutrašnjosti proizvodnih hala i dežuraju da se plamen eventualno ne proširi na druge delove industrijske zone. U požaru, srećom, nije bilo povređenih.

U požaru, saznajemo, nije bilo povređenih, iako su u trenutku njegovog izbijanja u proizvodnoj hali firme “Samedi” bili radnici druge smene, ali su odmah evakuisani.

- S obzirom na vrstu proizvodnje, u halama je bilo mnogo drveta, lakova, boja, sirovina za izradu nameštaja, što je uzrokovalo da se plamen veoma brzo proširi po objektima – kaže izvor blizak istrazi.

- Najvažnije je da nije bilo povređenih, a vatrogasci su se čitave noći borili da se plamen ne proširi na ostale delove industrijske zone, što je bila realna mogućnost i opasnost.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

Vaseljenski patrijarh Vartolomej I i predsednik kompanije Tasyapı Emrulah Turanli: Vizija koja povezuje Istanbul i Srbiju