UBIO VANBRAČNU SUPRUGU, PA SEBI PRESUDIO: Detalji tragedije u Bulevaru oslobođenja
POLICIJA je u stanu na Voždovcu, u Bulevaru oslobođenja broj 174 noćas zatekla tela vanbračnih partnera Dragane P. (54) i Aleksandra D. (58).
Foto: Milena Anđela/Profimedia/Ilustracija
Kako mediji saznaju, muškarac je nakon svađe iz pištolja presudio vanbračnoj partnerki, pa sebi. Pored njegovog tela nađeno je oružje.
Istragu je vodio zamenik Višeg javnog tužilaštva koji je naredio da se tela prevezu na Institut za sudsku medicinu.
Inače, za samo nedelju dana ovo je treća ubijena žena u Srbiji.
BONUS VIDEO: UŽASAN PORODIČNI ZLOČIN U GROCKOJ - Mladi policajac ubio suprugu, pa presudio sebi
(Telegraf)
SVE GORI NA BLISKOM ISTOKU: Sirene zavijaju širom Izraela, počeo novi napad; Iran silovito udara po američkim bazama (FOTO/VIDEO)
DRUGI dan rata na Bliskom istoku, pratite sa nama dešavanja uživo.
01. 03. 2026. u 07:31 >> 22:56
OTKRIVENO KAKO JE UBIJEN HAMNEI: Jedna greška ga koštala života, Tramp imao neočekivanog saveznika
SKRIVEN duboko u svom bunkeru, Ali Hamenei nije očekivao drzak dnevni napad u samom srcu svoje moći.
01. 03. 2026. u 19:16
BIO U POSETI JUGOSLAVIJI `89: Ko je likvidarni ajtolah Ali Hamnei? Istorijski OBRT za Iran - postoje samo DVE opcije
U AMERIČKO-IZRAELSKOM napadu na Iran, ubijen je vrhovni verski vođa, ajatolah Ali Hamnei dok je obavljao svoje dužnosti u kancelariji u Teheranu.
01. 03. 2026. u 12:45
Komentari (1)