OTAC I SIN SE SVAĐALI OKO IMOVINE: Policija intervenisala, stradao traktor
U PLANINSKOM kraju nadomak Vranja, Golemom selu, desio se neobičan slučaj porodične rasprave koji je rezultirao intervencijom policije.
Foto: J.S.
Kako je "Novostima" potvrđeno u Tužilaštvu otac je prijavio sina jer je u toku rasprave sa ocem slomio delove traktora.
Izrečene su mu obe hitne mere, a o svemu je obavešteno i tužilaštvo koje je naložilo podnošenje krivične prijave u redovnom postupku.
Preporučujemo
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)