PRONAĐEN TOMA: Dečak za kojim se tragalo u Beogradu
TOMA, dečak koji je u utorak nestao u Beogradu i za kojim se tragalo, pronađen je, potvrđeno je "Novostima" iz porodice dečaka.
Foto: Instagram
Kako nam je potvrđeno, dete je dobro i sada je sve u redu.
Društvenim mrežama se širio apel za pomoć u njegovom pronalasku. Kako je navedeno, on je poslednji put viđen u Žarkovu kod Tržnog centra "Mondo" u 18.30.
Foto: Instagram
Preporučujemo
VANREDNA SITUACIJA U 11 OPŠTINA: Evo gde je trenutno najkritičnije u Srbiji
11. 01. 2026. u 10:17
SNIMLjENI VUKOVI KOD BOJNIKA: Zastrašujući prizor na jugu Srbije (VIDEO)
11. 01. 2026. u 07:50
NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja
MOJ tata se ljutio na mene, govorio je, ja sam odatle otišao, a ti se vraćaš, ali ja sam odlučila i na kraju je život tako sve uredio da na mestu u planinskom selu Vlase, gde je njegova majka Ljubica odgajala trojicu sinova i jednu kćer, to sada radim i ja - započinje svoju po mnogo čemu neobičnu priču tridesetšetogodišnja učiteljica Aleksandra Ljubić, književnica, slikarka, supruga, odbornica u skupštini grada i, kako kaže, najvažnije mama Darka (14), Đorđa (10), Veljka (8) i Marijane (7).
10. 01. 2026. u 15:08
FRANCUSKA PRETI IZLASKOM IZ NATO-a: Glasanje u parlamentu, bes prema Trampu zbog Venecuele, Izraela i Grenlanda
FRANCUSKA je zapalila političku fitilj-bombu u samim temeljima NATO-a, u trenutku kada se globalne tenzije ubrzano prelivaju sa periferije na samu strukturu zapadnog bezbednosnog sistema.
10. 01. 2026. u 06:30
ĆERKA DOŠLA KOD ČEDE Vidite šta je uradila Kosu: "Dobio je šta je tražio!" (VIDEO)
ČEDA Jovanović nedavno je otkrio da je počeo da živi sa svojim prijateljam Acom Kosom, a ne krije da mu njegova podrška u životu mnogo znači.
11. 01. 2026. u 09:32
Komentari (0)