SLEDEĆE NEDELJE STIŽE MEDIJSKA BOMBA: Knežević najavio objavljivanje Milovih tajnih računa u inostranstvu
ČEKAM signal bezbjednosnih službi da bih objavio račune Mila Đukanović u inostranstvu i ko su ljudi koji čuvaju na svojim računima njegov novac. Tu je i plava torba sa novcem. Videćemo sledeće nedjelje, tad je pravi momenat, da se to realizuje, poručio je Duško Knežević, predsednik „Atlas Grupe“.
V. Danilov
- U svakom slučaju, želim da poručim javnosti, jedna velika medijska bomba će se sigurno desiti sledeće nedelje - rekao je Knežević.
Dodao je i da Svetozar Marović čeka neke dodatne konsultacije i da je spreman da progovori.
- Pod pritiskom je potpisao sporazum o priznanju krivice, ucijenjen je da napusti Crnu Goru. To je teška politička priča koja se prelila na kriminal, gdje je ubačen agent ANB-a Veselin Mujović u cijelu tu priču. Cijelu porodicu su držali kao taoce da bi potpisao sve što je iskonstruisano protiv njega i porodice - rekao je on.
Naveo je i da je dokaze o kriminalu porodice Đukanović dostavio međunarodnim istražiteljima.
(Sputnjik)
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RUSI O NAPADU NA PRAVOSLAVNU SVETINjU: Američki "patriot" pogodio Kijevsko-pečersku lavru
MINISTARSTVO odbrane Rusije tvrdi da je Kijevsko-pečerska lavra pogođena raketnim sistemom protivvazdušne odbrane "patriot" američke proizvodnje, navodeći da bi jedan od razloga za to moglo da bude slanje Ukrajini tih raketa kojima je istekao rok korišćenja.
15. 06. 2026. u 10:10
ŠEF NEMAČKE VOJSKE IZDAO DRAMATIČNO UPOZORENjE: Evo kada će nas Rusija napasti, moramo biti spremni za borbu
NEMAČKA mora da se pripremi za ruski napad do 2029. godine, ili čak i ranije, izjavio je šef nemačke vojske za Politiko.
11. 06. 2026. u 16:23
ŠTA JE BRE OVO? Misteriozna životinja snimljena u Mačvi (VIDEO)
Kratak video, za koji se navodi da je nastao iz vozila na području Mačve.
13. 06. 2026. u 20:49
Komentari (7)