POLICIJA PRIVELA 31 MIGRANTA U BEOGRADU: Noćna akcija MUP, sproveli ih u prihvatne centre

U REDOVNOJ akciji pripadnika Ministarstva unutrašnjih poslova koja je sinoć sprovedena u Beogradu pronađen je 31 iregularni migrant, koji su sprovedeni u prihvatne centre.

ПОЛИЦИЈА ПРИВЕЛА 31 МИГРАНТА У БЕОГРАДУ: Ноћна акција МУП, спровели их у прихватне центре

Foto: MUP

Akcija je sprovedena na teritoriji beogradskih opština Savski venac, Stari grad i Novi Beograd.

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova kroz redovne kontrole kretanja i boravka migranata brinu o ličnoj i imovinskoj sigurnosti građana, ali i o migrantima kojima će u prihvatnim centrima biti obezbeđeno poštovanje svih prava, medicinska zaštita, ishrana i adekvatan smeštaj.

Podsećamo, u akciji koja je sprovedena juče ujutru u Beogradu pronađena su 52 iregularna migranta.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (2)

ODLIČNO SAM: Mina Kostić puštena iz Laze Lazarević - Kasper uz pevačicu