"CELA SRBIJA JE UZ VAS": Vučić izjavio saučešće povodom tragedije na Cetinju
PREDSEDNIK Srbije izrazio je saučešće povodom tragedije na Cetinju u kojoj je život, prema poslednjim informacijama, izgubilo 11 ljudi.
Foto: Tanjug
- Želim da izjavim saučešće, svim građanima Crne Gore, a posebno porodicama stradalih. Upućujem saučešće i predsedniku Milu Đukanoviću i premijeru Dritanu Abazoviću. Cela Srbija je uz njih.
Podsećamo, u pucnjavi koja se danas dogodila na Cetinju, kada je Vuk Borilović (34) otvorio vatru na sugrađane, ubijeno je, prema poslednjim informacijama, najmanje 11 osoba, među kojima su i deca.
Ranjeno je najmanje deset osoba. Četiri osobe su prebačene u Klinički centar Crne Gore, među njima i policajac kog je Borilović upucao u glavu. Nije poznato da li je napadač izvršio samoubistvo nakon zločina ili ga je ubila policija.
Preporučujemo
NOVI DETALjI O MASOVNOM UBICI SA CETINjA: Otac troje dece počinio nezapamćen zločin
12. 08. 2022. u 19:45
OVO JE ĆERKA JOVANA MEMEDOVIĆA: Retko je viđamo, a krasi je IZRAZITA lepota
09. 08. 2022. u 08:33
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)