Politika
JEZIVO: Novinar BIRN priziva smrt predsedniku Vučiću, pomenuo Čaušeskua (FOTO)
26. 06. 2026. u 09:54
PRAVIMO VELIKO NARODNO SABRANJE: Vučević pozvao ljude da sutra dođu na skup u Beograd
26. 06. 2026. u 09:12
Tenis
ĐOKOVIĆ DOBIO RIVALE NA VIMBLDONU: Evo ko stoji Novaku na putu ka 25. grend slem tituli
26. 06. 2026. u 11:49
MASKE SU PALE! Otkriveno šta Novak Đoković misli o Janiku Sineru! (FOTO)
25. 06. 2026. u 17:01
Fudbal
ČUVENI TRENER BAŠ CENI SRBINA: Italijanski velikan želi Milinković-Savića
26. 06. 2026. u 10:18
ŽOZE MURINJO U SVOM STILU: Želim da svi igrači Reala izgube i ispadnu sa Mundijala
26. 06. 2026. u 09:34
Nikola
09.02.2022. 05:13
Kaze Srbija slobodna I nezavisna a onda kaze imamo kancelariju u Beogradu! Srbija nije slobodna vec okupirana,idu dani kada ce I tome doci kraj. Vi niste mirovni vec agresorski savez! Niste nas vojno porazili,to nam nikada necete oprostiti.
Covek
09.02.2022. 08:04
Ne postujete vi nikog i nista...
Dragan
09.02.2022. 09:11
Samo letimičan pogled na NATo pakt otkriva da se on sastoji od potomaka kolonizatora, robovlasnika, rasista i fašista, pored finansijskih špekulanata i prevaranata pa i pqačkaša. Ostatak su zemqe koje su na sili ili pod ucenama uterana u "alijansu" kao ovce u tor.
Kazo
09.02.2022. 10:25
Sve ti vjerujemo , niste vi ni jednu zemlju uništili , bombardovali , opljačkali !!!
Vatro Marx
09.02.2022. 10:47
Gospodine Stoltenberg, drugog izlaza nema vec da postujes odluku naroda Srbije. Srbija nije visé nicija vodonosa danas je Srbija jaka, stabilna, nezavisna neutralna i samostalna. Alijansa je bombardovala Srbiju i nikada vise Srpska svijetjnja mora se vratiti u Pokrajinu tako da se oslobodi Kosmet od agresora i okupatora.
buki
09.02.2022. 12:25
Ne niste prisiljavali, samo ste bombardovali Srbiju i oteli joj deo teritorije, pa je Makedoncima i Crnogorcima postalo jasno šta ih čeka ako vam ne pohitaju u zagrljaj, glumeći navodnu sreću što su primljeni i što moraju da vam plaćaju reket kupujući vaše preskupo oružje.
vladimir
09.02.2022. 20:55
Sada možeš biti i iskren a još više - bespomoćan!