PUTOVAO U PRAVCU GRAČANICE: Pokušaj napada na diplomatu sa tablicama iz Beograda
23. 09. 2021. u 01:00
VISOKORANGIRANI diplomata iz zemlje Evropske unije koja nije priznala samoproglašeno Kosovo prijavio je večeras pokušaj napada koji se dogodio kada je jedna osoba nastojala da sa njegovog automobila ukloni diplomatske tablice koje mu je izdao Beograd, prenosi Kljan Kosova.
Povezane vesti
TABLICE SRBIMA KAO META NA ČELU: "Novosti" od Merdara preko Kosovske Mitrovice do Jarinja
I DOSAD smo imali problema na kosmetskim putevima sa srpskim registarskim oznakama, a sada smo još uočljiviji. Skidanjem oznaka Srbije i nametanjem probnih tablica koje su takvih dimenzija da su vidljive bukvalno iz aviona, prištinske vlasti svim Srbima koji su primorani da idu preko ovog administrativnog prelaza bukvalno crtaju mete na čelo.
23. 09. 2021. u 07:00
PETAR PETKOVIĆ O NAPADIMA NA SRPSKU LISTU: Junaci sa Tvitera, ko ste vi da delite moralne lekcije onima kojima je svaki dan glava u torbi?
DIREKTOR Kancelarije za KiM Petar Petković osudio je napade "Đilasovih portala i njegovih žutih satelita" na predstavnike Srpske liste i zapitao ih gde su oni kada treba da se brani srpski narod na Kosmetu.
22. 09. 2021. u 18:43
PETAR PETKOVIĆ O NAPADIMA NA SRPSKU LISTU: Junaci sa Tvitera, ko ste vi da delite moralne lekcije onima kojima je svaki dan glava u torbi?
DIREKTOR Kancelarije za KiM Petar Petković osudio je napade "Đilasovih portala i njegovih žutih satelita" na predstavnike Srpske liste i zapitao ih gde su oni kada treba da se brani srpski narod na Kosmetu.
22. 09. 2021. u 18:43
SKANDAL U GRAČANICI: Srbi privedeni zbog poštovanja Briselskog sporazuma i ZSO! (FOTO)
POLICIJA na Kosovu je privela danas u policijsku stanicu trojicu Srba koji su u Gračanici postavljali bilbord "Dobro došli u Zajednicu srpskih opština", saopštio je direktor Kancelarijr za Kosovo i Metohiju Petar Petković.
22. 09. 2021. u 18:16
RUSIJA OTKRILA CILJEVE ALBANSKIH VLASTI NA KOSOVU: Moskva poziva na hitno povlačenje - "Amerika i Evropa moraju da utiču"
MINISTAR spoljnih poslova Rusije zabrinuto je zbog zaoštravanja situacije na Kosovu i smatra da su postupci vlasti kosovskih Albanaca provokacija čiji je cilj istiskivanje Srba iz autonomne pokrajine.
22. 09. 2021. u 18:34
VUČIĆ O KURTIJEVIM POTEZIMA: "Svakakve šibicare i prodavače magle sam video, neću da plaćam reket!"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić boravi u poseti Mađarskoj, gde sutra učestvuje na četvrtom demografskom samitu koji se održava u Budimpešti.
22. 09. 2021. u 17:07
BOJ NA JARINJU: Srbi guslama „udarili“ na duge cevi i pripadnike ROSU (VIDEO)
GUSLARSKE pesme koje pevaju o Kosovu i Metohiji mogle su se čuti danas na Jarinju.
22. 09. 2021. u 15:55
BOJ NA JARINJU: Srbi guslama „udarili“ na duge cevi i pripadnike ROSU (VIDEO)
GUSLARSKE pesme koje pevaju o Kosovu i Metohiji mogle su se čuti danas na Jarinju.
22. 09. 2021. u 15:55
Najnovije iz rubrike
SKANDAL NA N1: Aida Ćorović otpužila Srbiju za fašizam i najstrašnije zločine u Hrvatskoj, BiH i na (tzv.) Kosovu
BLOKADERSKA ideološkinja Aida Ćorović je na N1 televiziji iznela gnusne laži o Srbiji i srpskom narodu.
05. 02. 2026. u 07:49
MINISTAR MALI: Idemo napred i nećemo stati, dovešćemo i robotske taksije u Srbiju
MINISTAR Finansija Siniša Mali nalazi se u Dubajiju odakle je podelio svoje impresije.
04. 02. 2026. u 20:41
VUČIĆ ZA ROJTERS: Srbija će nastaviti da kupuje gas od Rusije, ali planira nabavke i od EU
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u intervjuu za Rojters da će Srbija nastaviti da kupuje velike količine gasa od Rusije, ali i da planira da obezbedi 500 miliona kubnih metara gasa godišnje, što je petina ukupnih potreba, kroz mehanizam zajedničke nabavke gasa Evropske unije, kojem se priključila prošle godine.
04. 02. 2026. u 19:55
Udar na SPC usred Novog Sada: Blokaderi digli protest samo zbog izgradnje pravoslavnog hrama u blizini Štranda
Iako se formalno govori o protivljenju gradnji, u fokusu napada je planirana crkva Srpske pravoslavne crkve u Novom Sadu
04. 02. 2026. u 19:51
ZA ČIJE INTERESE RADI? Dušan Teodorović se zalaže se za NATO, napada SPC, traži priznanje tzv. Kosova...
POSTAVLjA se pitanje, zašto ovaj čovek i dalje ima toliko medijskog prostora i za čije interese radi?
04. 02. 2026. u 19:49
Komentari (0)