PRIJAVA ZBOG 650 LITARA NAFTE: Osumnjičeni u automobilu krio derivate
PRIPADNICI policije u Bogatiću, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Šapcu, podneli su krivičnu prijavu protiv 35-godišnjeg muškarca iz Sremske Mitrovice, zbog sumnje da je počinio krivično delo nedozvoljen promet akciznih proizvoda.
Foto: Depositphotos
Policija je u selu Crna Bara, u vozilu kojim je upravljao osumnjičeni, pronašla 650 litara naftnih derivata bez potrebne dokumentacije.
Preporučujemo
NAJČUDNIJI "ULOV" SRPSKIH CARINIKA: U audiju nemačkih tablica otkrili kamen, a u njemu nešto svetlucavo (FOTO)
23. 10. 2020. u 12:07 >> 14:00
POLICAJAC NAPAO TAKSISTU I OMETAO KOLEGU: Osumnjičeni uhapšen i priveden tužilaštvu
23. 10. 2020. u 11:52
POLOVNI HRVATSKI "RAFAL" SE POKRAVIO ČIM JE POLETEO: Hitno morao da prekine let
JEDAN od borbenih aviona „Rafal“ Hrvatskog ratnog vazduhoplovstva morao je u četvrtak da prekine planirani let zbog tehničkih problema koji su se pojavili pri poletanju.
16. 01. 2026. u 21:12
OVO JE GLAVNI UDARAC ZA NATO I KIJEV: U napadu „orešnikom“ uništena fabrika od velikog značaja (VIDEO)
NAPAD „orešnikom“ onesposobio je Lavovsku državnu fabriku za popravku aviona, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
12. 01. 2026. u 15:27
NALjUTIO I RUSE: "Milanovićev komentar je vrlo provokativan u trenutnim okolnostima"
RUSKI ambasador nazvao je "provokativnom" ideju hrvatskog predsednika.
17. 01. 2026. u 11:32
Komentari (0)