KONCERT ZA BOLESNOG VRŠNJAKA: Humani gest tinejdžerskog benda u Kikindi

SVE se može kad se mlade ruke slože. To su praktično pokazali i Vasilije Čolak, Andera Bereng, Filip Cvetković i Dragan Veličkov iz Kikinde, članovi tinejdžerskog benda „Feniks“.

КОНЦЕРТ ЗА БОЛЕСНОГ ВРШЊАКА: Хумани гест тинејџерског бенда у Кикинди

Foto: sajt Grada Kikinde

Oni su u subotu uveče održali humanitarni koncert za mladog obolelog sugrađanina, na kojem su prikupili čak 435.310 dinara za njegovo lečenje. Podržali su ih roditelji, nastavnici, građani i gradonačelnik Nikola Lukač.

Foto: sajt Grada Kikinde

Humani tinejdžerski bend "Feniks"

Koncert je bio dobro posećen, a „Feniks“ je svirao u Kulturnom centru, čime je ova ustanova podržala ovaj humani gest mladih muzičara. Aktivni podršku dobili su i od Udruženja žena „Orhideja“ iz Banatskog Veliko Sela, škola, roditelja. Koncert je imao ohrabrujuću poruku bolesnom vršnjaku: „Sa tobom smo, nisi sam“.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

SUNCE VAS PEČE DOK VOZITE: Black Glass ugrađuje termoizolacione folije za stakla koje imaju 80% toplotne zaštite