SRBI GA PAMTE PO LOŠEM, A ON...Čuveni trener preplašen pred dolazak Zvezde u Minhen
Košarkaši Crvene zvezde gostuju ekipi Bajerna u Minhenu u okviru Evrolige, a pred ovaj duel govorio je strateg Bavaraca Grodon Herbert.
FOTO: FIBA.Basketball
Trener koji je sa Nemcima osvojio tri medalje, a takođe i pehar Svetskog prvenstva 2023. nakon pobede nad Srbijom, rekao je da njegov tim nije u punoj snazi.
- Crvena zvezda igra veoma agresivno i fizički, a takođe su i veoma visok tim u celosti. Moramo da uskladimo njihovu fizičku formu i intenzitet, a da pritom dobro vodimo računa o lopti u napadu. Moramo da se nosimo sa činjenicom da nismo u punoj snazi - rekao je Herbert.
Meč je na programu u četvrtak od 20.30.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
ČUDO IZ NORVEŠKE NE STAJE: "Žuta horda" se ne plaši nikoga, sledeća meta je lisabonski Sporting
BAJKOVITA evropska priča Bode glimta nastavlja se u sredu uveče, kada norveški šampion dočekuje Sporting iz Lisabona u prvom meču osmine finala Lige šampiona. Stadion "Aspmira" biće poprište novog evropskog spektakla, a domaćin se nada da može da nastavi senzacionalan pohod kroz elitno takmičenje.
11. 03. 2026. u 07:00
KARLOS ALKARAZ RAZBIO NOVAKA! Đoković ne može da dođe sebi! "Ja sam u fazonu - ŠTA SE OVDE DEŠAVA?!"
Najnovije vesti iz tenisa tiču se ATP turnira u Indijan Velsu, na koji je sa velikim ambicijama stigao i Novak Đoković.
11. 03. 2026. u 20:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)