LIGA EVROPE: Dinamo se gostio u Austriji, Milanu bod u Francuskoj, novi debakl Seltika

26. 11. 2020. u 21:30

FUDBALERI Dinama su večeras kao gosti pobedili Volfsberger 3:0, u četvrtom kolu Lige Evropa.

ЛИГА ЕВРОПЕ: Динамо се гостио у Аустрији, Милану бод у Француској, нови дебакл Селтика

Golove za zagrebački Dinamo su postigli Lovro Majer u 60, Bruno Petković u 75. i Luka Ivanušec u prvom minutu sudijske nadoknade.

U drugom meču u grupi, moskovski CSKA i Fejnord su odigrali nerešeno 0:0.

Dinamo je prvi sa osam, Fejnord drugi sa pet, CSKA treći sa četri, dok je Volfersberg poslednji sa tri poena.

U narednom kolu, Dinamo će gostovati Fejnordu, dok će CSKA dočekati Volfersberg.

Fudbaleri Lila i Milana su danas odigrali nerešeno 1:1, u četvrtom kolu Grupe H Lige Evropa.

Poveo je Milan golom Samu Kastiljeha u 46. minutu, da bi Lil izjednačio u 65. minutu golom Džonatana Bambe.

U istoj grupi, Sparta iz Praga je ubedljivo pobedila Seltik 4:1.

Lil ima osam, Milan sedam, Sparta šest, dok je Seltik osvojio samo jedan bod.

U narednom kolu, Milan će dočekati Seltik, dok će Lil ugostiti Spartu.

Fudbaleri Zorje su danas u gostima pobedili Aek 3:0, u četvrtom kolu Grupe G Lige Evropa.

U drugom meču u Grupi, Braga i Lester su odigrali nerešeno 3:3.

Na tabeli grupe Lester je prvi sa 10, dok je Braga druga sa sedam bodova, dok su Aek i Zorja osvojili po tri poena.

U narednom kolu, AEK će dočekati Bragu, dok će Milan ugostiti Seltik.