PRESLIKAO PIKSIJA: Bosanac u MLS ligi postigao gol iz kornera, pogledajte majstoriju (VIDEO)

20. 09. 2020. u 13:28 >> 13:47

SINSINATI je savladao Njujork Red Buls rezultatom 1:0, jedini gol na meču će se dugo prepričavati.

ПРЕСЛИКАО ПИКСИЈА: Босанац у МЛС лиги постигао гол из корнера, погледајте мајсторију (ВИДЕО)

Igrao se 85. minut meča, činilo se da će ekipe podeliti bodove, a onda je na scenu stupio Haris Medunjanin.

Bosanski fudbaler je pet minuta pre kraja postigao sjajan gol. On je iz kornera savladao Davida Jensena i tako doneo pobedu svom timu.

Medunjanin je pre dolaska u Ameriku igrao za AZ Alkmar, Spartu iz Roterdama, Valjadolid, Makabi iz Tel Aviva, Gacijentep, Deportivo La Korunju i Filadelfiju Union.

U utakmici MLS lige, Sinsinati je savladao Njujork Red Buls rezultatom 1:0 (0:0).

Pobedonosni pogodak za ekipu iz Ohaja postigao je Haris Medunjanin pet minuta pre kraja susreta.

Bivši reprezentativac Bosne i Hercegovine izveo je pravo remek-delo, savladavši golmana Njujorka Davida Jensena direktno iz kornera.