ARSENAL OPET POBEDIO: "Tobdžije" maksimalne posle dva kola Premijer lige (VIDEO)

Č. V.

19. 09. 2020. u 23:09

FUDBALERI Arsenala ostvarili su i drugu pobedu u Premijer ligi ove sezone. "Tobdžije" su na svom terenu savladale Vest Hem sa 2:1 u 2. kolu Premijer lige.

АРСЕНАЛ ОПЕТ ПОБЕДИО: Тобџије максималне после два кола Премијер лиге (ВИДЕО)

Nije bilo lako. Odličan otpor pružili su izabranici Dejvisa Mojesa, samo nekoliko minuta ih je delilo da odnesu bod sa "Emirejtsa".

Idealno je počelo za sastav Mikela Artete, pošto je u 25. minutu Aleksander Lakazet iskoristio centaršut Pjera-Emerika Obajenga i glavom zakucao loptu u mrežu rivala.

Gosti su izjednačili u idealnom trenutku. Igrao se poslednji minut provg poluvremena kada je Majkl Antonio posle dodavanja Frederiksa bio brži od Roba Holdinga i pogodio za izjednačenje.

Dugo je Arsenal tražio drugi gol u nastavku utakmicu. Do njega je došao tek u 85. minutu kada je rezervista Edi Nketijah iz neposredne blizine smestio loptu u prazan gol, a u ulozi asistenta se našao Dani Sebaljos.

"Tobdžije" posle dva kola imaju isto toliko pobeda, dok su "čekićari" zabeležili drugi poraz.