SASUOLO UTIŠAO TORINO: Lopez sjajnim golom srušio Juventus (VIDEO)

27. 10. 2021. u 20:54

JUVENTUS je ponovo razočarao navijače. Sasuolo je pobedio "staru damu" u gostima sa 2:1 u 10. kolu Serije A. Junak trijumfa bio je Maksim Lopez.

САСУОЛО УТИШАО ТОРИНО: Лопез сјајним голом срушио Јувентус (ВИДЕО)

Očekivalo se da će klub iz Torina doći do tri boda nakon remija u Milanu protiv aktuelnog šampiona Intera (1:1).

Ipak, Sasuolo je odigrao odličnu utakmicu. Gosti su poveli u najboljem mogućem trenutku. Igrao se 44. minut kada je Davide Fratesi savladao Vojčeha Šćešnog.

Izabranici Masimilijana Alegrija krenuli su mnogo agilnije u nastavku utakmice ka golu Andree Konsiljija. Takva igra donela je izjednačenje Juventusu. Veston Mekeni je u 76. minutu pogodio mrežu rivala nakon asistencije Paula Dibale.

Taman kada su svi na stadionu mislili da će ekipe podeliti bodove na scenu je stupio Maksim Lopez koji je fantastičnom pogotkom doneo trijumf Sasuolu. Istrčao je kontru dobio dobru loptu, a onda majstorski prebacio Poljaka na golu domaćeg tima.

Juventus je sada sedmi na tabeli sa 15 bodova, dok je Sasuolo deveti sa jednim manje.