JOVELJIĆ IMA NOVI KLUB: Bivši napadač Zvezde karijeru nastavlja u SAD
SRPSKI fudbaler Dejan Joveljić karijeru će nastaviti u Sjedinjenim Američkim Državama, u ekipi Los Anđeles Galaksija.
Foto: N. Paraušić
Bivši napadač Crvene zvezde je sa ovim timom potpisao ugovor na 4,5 godine, nakon što je Galaksi pristao da Ajntrahtu iz Frankfurta plati obeštećenje od 3.500.000 evra.
Joveljić je svoje prve fudbalske korake načinio je upravo u Crvenoj zvezdi, nakon toga je prešao u nemački Ajntraht gde se nije baš najbolje snašao, da bi u austrijskoj bundesligi u dresu Volfsbergera kao pozajmeljn igrač nemačkog kluba ekspolidrao i odigrao fantastičnu sezonu. Za ovaj tim postigao je 20 golova i zaslužio poziv u seniorsku reprezentaciju Srbije.
Ovaj transfer potvrdio je Galaksi na svom Tviter nalogu gde su iz kluba Joveljiću poželeli dobrodošlicu.
(Sportska centrala)
Preporučujemo
OČAJ NA NOU KAMPU! Mesi nikad dalje od produžetka ugovora sa Barselonom (FOTO)
05. 08. 2021. u 18:58
PARTIZAN REMIZIRAO U RUSIJI: Crno-beli primili gol iz nepostojećeg penala, Rikardo pogodio za izjednačenje (VIDEO)
05. 08. 2021. u 17:34 >> 19:56
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
OVO SU SVI ČEKALI! Kreće nokaut faza, verujemo u jednog od domaćina
POČINjE ono što smo svi čekali, obračuni šesnestine finala, a prvi na teren izlaze Južna Afrika i Kanada koji se sastaju u Inglvudu od 21.00.
28. 06. 2026. u 10:30
"STRAŠAN" MEČ AUSTRIJE I ALŽIRA! Marko Arnautović strelac, obe selekcije obezbedile ono što su želele!
Fudbaleri Austrije i Alžira odigrali su meč 3. kola grupne faze i na kraju utakmice semafor je pokazivao 3:3.
28. 06. 2026. u 05:59 >> 01:26
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)