DRAGOVIĆ PRVO POJAČANJE ZVEZDE: Austrijski reprezentativac u utorak na lekarskim pregledima
PRVO pojačanje Crvene zvezde u prelaznom roku biće Aleksandar Dragović, koji bi po saznanjima "Mocartsporta" trebalo sutra da obavi lekarske preglede.
Foto: EPA-EFE/FRIEDEMANN VOGEL/POOL
Ukoliko sve prođe kako treba, štoper austrijske reprezentacije će u narednih nekoliko dana biti i zvanično predstavljen na "Marakani".
Dragović će sa šampionom Srbije potpisati trogodišnji ugovor težak 1.8 miliona evra, uz nekoliko bonusa koje će dobiti ako ostvare zacrtane ciljeve.
Preporučujemo
ZAVIO IH U CRNO! Jeziva greška golmana pogurala evropskog prvaka! (VIDEO)
27. 06. 2026. u 03:42
BRUKA I SRAMOTA NA SVETSKOM PRVENSTVU! Ovo nije viđeno od početka Mundijala!
27. 06. 2026. u 02:52
MEGASENZACIJA U TEKSASU! Ispisana istorija, svetski šampion na kolenima!
27. 06. 2026. u 01:24
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NORVEŠKA PROTIV TRADICIJE: Francuzi igraju za selektora Dešana
NORVEŠKA i Francuska sastaju se u okviru poslednjeg kola grupne faze Svetskog prvenstva 2026. godine.
26. 06. 2026. u 06:30
UZDISALA CELA PLANETA! Najpoznatija hrvatska navijačica polugola stigla na Svetsko prvenstvo! (FOTO)
Izmamila je uzdahe svih obožavaoca i pripadnika muškog pola, navijačica "kockastih" Ivana Knol.
24. 06. 2026. u 07:32
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (1)