ZORICA BRUNCLIK 29. DECEMBRA PEVA U BEOGRADU: "Ne dam nikom ovo malo duše"
PEVAČICA narodne i folk muzike Zorica Brunclik, koja je zbog pandemije korone bila prinuđena da otkaže beogradski koncert u Sava centru, sada je zakazala novi termin.
Foto ATA Images
Ona će 29. decembra zapevati Beograđanima na koncertu nazvanom "Ne dam ovo malo duše".
- Mnogo lošeg je iza nas, ali i dalje želim da verujem da su bolji dani pred nama, i zato vas pozivam da u Sava centru zajedno ispratimo ovu i dočekamo novu, nadam se bolju godinu - poručila je Zorica preko društvenih mreža.
- Nadam se da nećemo morati ponovo da menjamo termin. Ja ću svakog dana živeti sa tim uverenjem i moliti se za to da se 29. decembra u zdravlju vidimo i muzikom oteramo sve muke koje su nas snašle.
Preporučujemo
"Hrvati, idete li na Priju? A Balašević? Srbi to rade dostojanstveno - NE UZ MAGARCA"
04. 02. 2026. u 22:25
IVANA PETERS IMALA INFARKT PRED KAMERAMA USRED EMISIJE: Bol je bio neopisivo jak
04. 02. 2026. u 21:37
SUMNjA SE DA JE OVAJ ČOVEK SA ESTRADE NARUČIO NAPAD NA ČOLINU KUĆU: Bili prijatelji i saradnici (FOTO)
JEDAN pravac istrage upućuje na poznato ime sa estrade, čeka se prikupljanje svih dokaza.
03. 02. 2026. u 16:49
"PRIŠTINSKA ADMINISTRACIJA UBRZANO ČISTI POKRAJINU OD SRBA" Hitno se oglasilo rusko Ministarstvo spoljnih poslova - "To je licemerno!"
KORISTEĆI uspeh na nedavnim parlementarnim izborima, prištinska administracija forsira čišćenje pokrajine od srpskog stanovništva, saopšteno je iz Ministarstva spoljnih poslova Rusije.
04. 02. 2026. u 13:32
AMERIKANKA IZ "LEPIH SELA": "Srbi su bili svetski neprijatelji broj jedan, zlikovci - ali ne i za mene"
FILM "Lepa sela lepo gore" Srđana Dragojevića važi za jedno od najboljih i najvoljenijih ostvarenja naše kinematografije.
04. 02. 2026. u 10:52
Komentari (0)