ACA LUKAS IZAŠAO IZ BOLNICE: Oktriveno kako se pevač oseća
PRE par dana je odjeknula vest da je Aca Lukas zadržan na bolničkom lečenju u Urgentnom centru zbog komplikacija sa zdravljem.
Foto arhiva
Pevač se ubrzo oglasio, kako bi uverio zabrinute fanove da je sa njim sve u redu i da je samo malo iscrpljen zbog velike količine nastupa u prethodnom periodu.
Kako se saznaje Aca Lukas je danas napustio bolnicu i puni baterije za nove radne pobede kod svoje kuće.
- Lukas je kod kuće odmara se pred poslednje pripreme za izbor predstavnika Srbije na Evroviziji. Mnogo je nastupao poslednjih godinu dana. Od prošlog proleća nema slobodan dan izdao je jedan album, drugi je u procesu snimanja, dosta pesama i spotova je izašlo. Koliko god sve to bilo lepo, i te kako iscrpljuje čoveka. Aca je dobro iskoristio je ovih par dana za odmor i za rutinske preglede. Hvala svima koji brinu, a posebnu zahvalnost dugujemo lekarima KC Srbije koji su dali sve od sebe da se Aca što pre vrati svakodnevnim obavezama u punoj snazi - rekli su iz tima Ace Lukasa za "Hajp TV".
BONUS VIDEO:
KAD CECA NAPRAVI STORI: Svetlana Ražnatović i njena instagram "priča"
Preporučujemo
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)