ŽELEO DA IDE STOPAMA DEDE I UJAKA I POSTANE VELIKI SURFER: Ovo je tinejdžer koga je usmrtila velika bela ajkula
KAI Kauli (15) je identifikovan kao žrtva napada velike bele ajkule u blizini plaže Etel u južnom delu Australije.
Foto: Fejsbuk
Kai je bio talentovani mladi surfer, a životna želja mu je bila da nastavi putem svog dede i svog ujaka, koji su bili surferi dobitnici nekoliko značajnih nagrada.
Kaija je napala velika bela ajkula dok je surfovao blizu plaže Etel na poluostrvu Jork, zapadno od Adelejda, i to oko pola dva popodne.
Kako kažu svedoci, uslovi su bili "povoljni za napad ajkula", koje vole da love u mutnim vodama.
Rajan Valente, lokalni stručnjak za ribe, rekao je da su "jaki vetrovi, oblaci i vetar učinili da dan bude tmuran i tamana", a Endrju Foks, stručnjak za ajkule, rekao je da je "mutna voda mogla da poveća šanse za napad ajkula, pošto one vole mutnu vodu, koja ih motiviše".
(The Telegraph)
BONUS VIDEO: EMOTIVAN SUSRET NAKON ZAROBLjENIŠTVA: Izraelsku decu koju je oslobodio Hamas dočekao njihov pas
Preporučujemo
SMRTONOSAN NAPAD AJKULE: Amerikanka preminula nakon susreta sa predatorom na Bahamima
04. 12. 2023. u 22:37
AJKULA UGRIZLA ŽENU ZA GLAVU: Haos na popularnom letovalištu, posetioci odmah evakuisani
10. 11. 2023. u 09:03
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Najgori greh u kući: Zašto vas prate nevolje iako se trudite da budete pravedni
OTKRIJTE koji je to najgori greh u kući koji blokira uspeh i radost. Praktični saveti za povratak mira i sloge.
01. 05. 2026. u 21:38
Komentari (0)