TRAGEDIJA U RUSIJI: Pet osoba poginulo u zapaljenoj kući, među njima i dvoje dece
PET ljudi je poginulo, među njima dvoje dece, u požaru u privatnoj kući u ruskom gradu Šarija u regionu Kostroma, na reci Volgi, saopštila je istražna komisija.
Foto N.Đ.
"Prilikom gašenja požara i raščišćavanja ruševina pronađeno je pet tela, uključujući dvoje dece uzrasta pet i devet godina", navodi se u saopštenju i dodaje da je pokrenut krivični postupak.
Požar je prijavljen u 1.05 časova po moskovskom vremenu. Cijela drvena kuća je bila zahvaćena plamenom. U gašenje požara bilo je uključeno čak 32 vatrogasca, javio je TASS.
BONUS VIDEO:
POŽAR NA NOVOM BEOGRADU: Vatra u stanu na 11. spratu solitera
Preporučujemo
POŽAR U BEOGRADU: Zapalila se kuća na Voždovcu, na terenu 19 vatrogasaca
09. 01. 2022. u 07:27
POŽAR U BEOGRADU: Zapalio se strujomer u hotelu, vatrogasci na licu mesta!
07. 01. 2022. u 08:51
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)