KORONA U HRVATSKOJ VLADI: Ministar zdravlja zaražen virusom
HRVATSKI ministar zdravlja dr Vili Beroš pozitivan je na korona virus i u samoizolaciji je.
Foto: N. Fifić
Za sada ima blage simptome i radiće od kuće, a nije danas prisustvovao ni sednici hrvatske vlade.
Pretpostavlja se da se dr Beroš zarazio za vreme posete Varaždinu, gde je stanje sa virusom korone veoma teško. Istovremeno, hrvatska vlada priprema nove, mnogo rigoroznije mere jer ”švedski model” nije dao rezultate. Sve je više zaraženih, pa se razmišlja i o masovnom testiranju gotovo svih stanovnika zemlje.
U ovom času su na snazi veoma liberalne mere, svi su ugostiteljski objekti otvoreni, dozvoljene su svadbe, nema ograničenja ni u radu trgovina i jedino su obavezne maske u zatvorenim prostorima.
Preporučujemo
HRVATSKI MEDIJI: Hajka na doktorku zbog pisma o uslovima u KB Dubrava
27. 10. 2020. u 17:27
SVADBUJU, A LEKOVA NEMAJU: Dramatična epidemiološka situacija u Hrvatskoj
26. 10. 2020. u 22:10
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KLANICA U KONSTANTINOVKI: Ukrajinci beže, Rusi jurišaju sa isukanim bajonetima
KOMANDANT bataljona je izjavio da ukrajinske oružane snage izbegavaju borbu lakog oružja u Konstantinovki. Prema njegovim rečima, tokom čišćenja naselja, ukrajinski vojnici pokušavaju da izbegnu blisku borbu, jer su inferiorni u odnosu na ruske jedinice u vatrenim obračunima.
01. 07. 2026. u 15:48 >> 15:55
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (0)