TEŠKO POVREĐENA ŽENA (79) U KRITIČNOM STANJU: Posle pada sa zgrade u Ulici Veselina Masleše u Novom Sadu
SA teškim povredama zadobijenim prilikom pada sa zgrade, Novosađanka R. Lj. (79) smeštena je na Kliniku za anesteziju i intenzivnu terapiju Kliničkog centra Vojvodine.
Foto N. Karlić
- Pacijentkinja je primljena u teškom opštem stanju sa teškim politraumatskim povredama. Nakon inicijalne dijagnostike i hitnog operativnog tretmana, pacijentkinja je postoperativno u kritičnom stanju smeštena na Kliniku za anesteziju i intenzivnu terapiju KCV – kaže Siniša Knežević, portparol Kliničkog centra Vojvodine.
Kako smo danas ranije objavili, žena stara 79 teško je povređena u noći između nedelje i ponedeljka kada je pod još nerasvetljenim okolnostima, pala sa zgrade u Ulici Veselina Masleše, ispred broja 40 u Novom Sadu.
Kako je za „Novosti“ rekao dr Zoran Krulj, portparol Zavoda za hitnu medicinsku pomoć, njihova lekarska ekipa je intervenisala po pozivu policije u 19 minuta posle ponoći. Na licu mesta, prema njegovim rečima, zatečena je žena stara 79 godina sa višestrukim polireaumatskim povredama, i posle inicijalnog zbrinjavanja, u besvesnom stanju je prevezena u Urgentni centar KCV.
Policija je obavila uviđaj, a detalji nesreće zasada nisu poznati.
Preporučujemo
TRAMP DONEO ODLUKU: Povlači ambasadore i diplomate iz okruženja Srbije
ADMINISTRACIJA američkog predsednika Donalda Trampa povlači skoro 30 karijernih diplomata sa ambasadorskih i drugih visokih pozicija u diplomatskim predstavništvima SAD u svetu.
22. 12. 2025. u 10:32
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
AMERIKANAC JASAN: "Ukrajinci, privatno, priznaju da će izgubiti Donjeck, ali..."
POTPREDSEDNIH SAD Džej Di Vens izjavio je danas da su teritorijalna pitanja ključna tačka sporenja u pregovorima.
22. 12. 2025. u 19:29
Komentari (0)