VREMENSKA PROGNOZA ZA ČETVRTAK, 8. SEPTEMBAR: Pogledajte kakvo nas vreme očekuje danas i do kraja nedelje
DANAS će u Srbiji biti pretežno sunčano, posle podne umereno oblačno, do 32 stepena, objavio je RHMZ.
Foto: Tanjug
Vreme u Srbiji
Ujutro i pre podne pretežno sunčano, a od sredine dana se očekuje umereno naoblačenje, koje će tek ponegde na zapadu i jugozapadu Srbije usloviti kratkotrajnu kišu ili pljusak sa grmljavinom.
Vetar slab i umeren, južni, na jugu Banata i na planinama ponegde i jak.
Najniža temperatura od 11 do 20, najviša od 28 do 32 stepena.
Uveče u Vojvodini, a u toku noći i na zapadu Srbije jače naoblačenje s kišom, pljuskovima i grmljavinom.
Vreme u Beogradu
U Beogradu je četvrtak najtopliji dan ove sedmice, a posle podne malo do umereno oblačno. Vetar umeren, južni. Najniža temperatura oko 20, najviša oko 32 stepena.
Do kraja nedelje promenljivo oblačno i nestabilno, povremeno sa pljuskovima i grmljavinom, a temperatura će biti u manjem padu.
Vreme narednih dana
Početkom naredne sedmice delimično razvedravanje, a kratkotrajna kiša očekuje se još samo u brdsko-planinskim predelima. Od utorka postepeni porast dnevnih temperatura.
BONUS VIDEO:
VINSKA VIZIJA OTVORENOG BALKANA: Predsednik Vučić i lideri regiona otvorili sajam vina u Beogradu
Preporučujemo
OTAC DEVOJČICA SA VLASINE KOJIMA JE POMOGAO VUČIĆ: "Nismo se ovoj sreći nadali"
07. 09. 2022. u 22:00
"DO SKOROG VIĐENjA, DRAGI PRIJATELjU!" Vučić ispratio Erdogana (FOTO)
07. 09. 2022. u 20:06
VOJSKA SRBIJE: Pešadijske jedinice u odbrani i napadu - održana intenzivna obuka (FOTO)
07. 09. 2022. u 09:34
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)