Sutra doček za Ivanu Španović na Banjici

Tanjug

05. 03. 2018. u 11:09

Svetskoj šampionki u skoku u dalj biće sutra priređen svečani doček u Atletskoj dvorani. Ovakva odluka je doneta zbog hladnog vremena

Сутра дочек за Ивану Шпановић на Бањици

Ivana Španović Foto: Tanjug/AP Photo/Matt Dunham

Svetskoj šampionki u skoku u dalj Ivani Španović sutra u podne biće priređen svečani doček u Atletskoj dvorani na Banjici.

Za razliku od tradicionalnog mesta uspeha srpskih sportista - balkona Skupštine Beograda, Atletski savez Srbije je zbog hladnog vremena odlučio da doček priredi u zatvorenom.

Konferencija za medije zakazana je za 13 sati u prostorijama Atletske dvorane kada će Španović izneti utiske posle osvajanja zlatne medalje sa dvoranskog Svetskog prvenstva u Birmingemu.

Španović je juče, najboljim skokom od 6,96 - rekordnim ove godine u svetu, osvojila svetsko zlato i ispisala najveći uspeh srpske atletike u istoriji.



Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (4)

TWIGGY-LOZNICA

05.03.2018. 11:59

IMPRESIVNO, IKI NACIONALE...!!!DOBRO DOŠLA u zemlju SVETSKOG ŠAMPIONA....!!!JUST FORWARD....!!!Pozdrav !!! TwiggyLoznicaP.S. SAMO je NEBO granica...!!!

tomy

05.03.2018. 12:15

Sve cestitke Ivani za sve postignute uspehe! Ipak mislim da je docek trebao biti organizovan ispred skupstine bez obzira na vreme jer je to dogadjaj koji se pamti celog zivota a narod bi sigurno dosao !

Bradutin

05.03.2018. 15:27

Pa gde u 12h? Ko će da dođe? Ni učenici ne mogu doći zbog škole a kamo li neko ko radi. Šteta, da je oko 17-18h bilo bi baš dosta ljudi.