SLIKALI SE ZA DRUŠTVENE MREŽE! Vučić: Blokada gradilišta EXPO trajala četiri minuta
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je blokada gradilišta EXPO kompleksa u Beogradu trajala svega četiri minuta i dodao da su tom prilikom blokaderi napravili sliku za društvene mreže čime su, kako je ironično primetio, uspeli u životu.
Foto: Novosti
"Najviše volim kad oni donesu transparente i kažu 'hvala ti Vučiću što si izgradio brzu prugu i auto-put, sad možemo brzo da dođemo da protestujemo protiv tebe'. I ja sam najsrećniji što je to tako", rekao je Vučić tokom obilaska nove deonice auto-puta "Miloš Veliki" od Pakovraće do Požege, koja se danas svečano otvara.
Predsednik je dodao da su neki od okupljenih blokadera samo vikali "pumpaj" sa auto-puta u pokušaju blokade gradilišta EXPO.
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)
STRAŠNE scene viđene su u komšiluku na košarkaškoj utakmici.
13. 03. 2026. u 19:25 >> 19:26
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"
SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.
12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37
Komentari (46)