VESIĆ JASNO UPITAO: Koliko stabala sme da poseče Ćutin kum da bi on ćutao? (VIDEO)
MINISTAR građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić oglasio se i putem društvenih mreža o situaciji koja se odigrala na današnjem zasedanju Skupštine Srbije, a tiče se izjava i ponašanja Aleksandra Jovanocića Ćute.
Foto: Printskrin
- Čuli smo Ćutino priznanje da je njegov kum Miroslav Kovačević zvani Miša Ćuskija izgradio monstrum zgradu u Šumicama posekavši tom prilikom 461 stablo. Ćuta ne poriče da je njegov kum sekao stabla, samo želi da nas ubedi da ih nije bilo baš 461. A koliko ih je bilo, 100, 200, 300? Koliko stabala je dovoljno za aboliciju njegovog kuma? - navodi Vesić u opisu videa na kome se jasno vidi kako je izgledala situacija na današnjem zasedanju Skupštine.
BONUS VIDEO: SCENARIO IZ PAKLA: Pogledajte kako izgleda priprema ubistva Vučića u pet faza
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.
29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (15)