VOLDEN O PRELASKU IZ PARTIZANA U ZVEZDU: Pokazali su da me žele i poštuju!
PRELAZAK Korija Voldena iz Partizana u Crvenu zvezdu prošlog leta podigao je veliku prašinu u srpskoj košarkaškoj javnosti, ali američki kombo bek je odluku da jednog večitog rivala zameni drugim doneo na osnovu sportskih ambicija.
FOTO: aba liga
To je priznao u razgovoru za Izrael Hajom uoči susreta Crvene zvezde i Makabija iz Tel Aviva u pretposlednjem kolu Evrolige.
Otkrio je da li je bilo straha kada je prešao iz tabora Partizana u Zvezdu.
- Definitivno sam razmišljao o tome. Znao sam da će biti izazovno i teško, kao i da će reakcija navijača biti jaka. Ali, bila je to odluka koju sam doneo zbog svoje karijere i lične situacije kod kuće - izjavio je Volden, a zatim dodao:
- Bilo je negodovanja i ne baš najlepših poruka, ali imam "debelu" kožu, izdržao sam sve. Kada sam doneo odluku, znao sam šta me čeka.
Ipak, navijači crveno-belih su ga odmah prihvatili
- Učinilo je da mi period tranzicije bude mnogo lakši. Od prvog momenta kada sam došao svi u klubu pokazali su mi da me zaista žele tu i da me poštuju. To mi je zaista olakšalo prelazak. Naravno i navijači su me dočekali širom otvorenih ruku i hvala im zbog toga - istakao je Kori Volden.
(Srbija danas)
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ARGENTINA JEDVA PREŽIVELA ZELENORTSKA OSTRVA! "Gaučosi" nakon produžetaka otišli u osminu finala Svetskog prvenstva! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Argentine plasirala se u osminu finala Svetskog prvenstva, pošto je večeras u Majamiju, posle produžetaka, savladala Zelenortska ostrva rezultatom 3:2.
04. 07. 2026. u 02:46
SENEGAL SE "SAMOUBIO" NA SVETSKOM PRVENSTVU! Belgija nadoknadila dva gola zasotatka, pa u nadoknadi drugog produžetka izborila osminu finala
Fudbaleri Belgije nestvarnim preokretom pobedili su Senegal u šesnaestini finala Mundijala (3:2) i obezbedili meč protiv pobednika meča SAD - Bosna i Hercegovina.
01. 07. 2026. u 22:00
HRVATI PRIZNALI: "Zašto su nam opravdano poništili gol za 2:2"
HRVATSKA reprezentacija je ispala sa Svetskog prvenstva. Izgubili su od Portugala 2:1 u osmini finala Svetskog prvenstva i završili svoj nastup, dok će Kristijano Ronaldo i drugovi u osmini finala jurišati na komšijsku Španiju.
03. 07. 2026. u 17:09
Komentari (1)