PRAVO NIOTKUDA: Bivši fudbaler Barselone i argentinski reprezentativac "okačio kopačke o klin"
ARGENTINSKI fudbaler Havijer Maskerano saopštio je da je završio igračku karijeru u 36. godini.
Foto: EPA
Bivšem igraču Barselone poslednji klub u karijeri dugoj 17 godina bio je Estudijantes.
"Želim da vas obavestim da se povlačim. Hvala Estudijantesu što mi je omogućio da završim karijeru u Argentini", napisao je Maskerano.
Karijeru je počeo u River Plejtu, igrao je za brazilski Korintijans, Vest Hem, Liverpulu, nakon čega je 2010. godine prešao u Barselonu i ostao narednih osam sezona.
Sa katalonskim klubom osvojio je dve Lige ampiona, tri titule svetskog klupskog šampiona i po pet titula u Primeri i Kupu Kralja.
Jednu sezonu proveo je u Kini, igrajući za Hebej, nakon čega je otišao u Estudijantes.
Za rerprezentaciju Argentine odigrao je 147 utakmica i postigao tri gola.
SPEKTAKL U MADRIDU: Real želi da ostane u trci za titulu, Atletiko da mu uništi šampionske snove
JEDAN od najvećih derbija svetskog fudbala igra se večeras od 21.00 na "Santijago Bernabeu" gde će Real Madrid dočekati Atletiko u meču koji može imati ogroman uticaj na rasplet šampionske trke u La Ligi.
22. 03. 2026. u 07:30
KRVAVA DRAMA ČUVENOG SRBINA U RUSIJI! Razbili mu glavu, završio na svim naslovnim stranama Ruske Federacije, evo šta o svemu kaže! (VIDEO)
Najnovije vesti iz Rusije tiču se jednog Srbina, i to ne bilo kog. A i ne iz bilo kog razloga: lekari su mu se borili za život, a on se i dalje ničega ne seća!
23. 03. 2026. u 15:36
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)