LUDNICA U MINHENU: Bajern u finišu srušio Hertu, majstor Levandovski briljirao

04. 10. 2020. u 20:47

FANTASTIČAN meč odigrali su Bajern i Herta u Minhenu o okviru 3. kola Bundeslige. Domaćin je slavio sa 4:3, a blistao je Robert Levandovski.

ЛУДНИЦА У МИНХЕНУ: Бајерн у финишу срушио Херту, мајстор Левандовски бриљирао

Do ovog meča sjajni Poljak je postigao samo jedan gol u prvenstvu. Gosti iz Berlina kao da su probudili zver u njemu, pošto je bio strelac sva četiri pogotka.

Bajern se mučio da dođe do vođstva. Uradio je to tek u 40. minutu i to je bio jedini pogodak u prvom poluvremenu.

Nastavak susreta doneo je pravo uzbuđenje. Finiš je bio možemo slobodno da kaženo - lud.

Levandovski je na samom startu drugog dela duplirao vođstvo i delovalo je da će izabranici Hansija Flika upisati laku pobedu. Ipak, gosti nisu mislili tako i uspeli su da izjednače rezultat preko Kordobe i Kunje.

Bavarci su ponovo poveli u 85. minutu. Herta se nije predavala i samo tri minuta kasnije opet poravnala rezultat, a strelac je bio Ngankam.

Kada su gosti pomislili da nose veliki bod za Berlin da tako ne bude pobrinuo se Levandovski koji je po četvrti put na utakmici pogodio, ovoga puta se bele tačke i doneo tri boda svom timu.

Bajern se trenutno nalazi na četvrtom mestu na tabeli sa šest bodova, dok je Herta na 13. poziciji sa tri boda.