"PREŠAO SAM U KLUB KOJI JE AZIJSKI REAL MADRID!" Karim Benzema nakon što je iz Al Itihada otišao u Al Hilal
Francuski fudbaler Karim Benzema prešao je iz Al Itihada u Al Hilal.
FOTO: Tanjug/AP
"Srećan sam što sam ovde. Nakon prvog treninga sam srećan što sam deo ove ekipe. Al Hilal je klub bogate istorije. Osvojili su mnogo trofeja. Pomalo je kao azijski Real Madrid. Sve je sjajno - navijači, igra, ekipa i mentalitet pobednika", rekao je 38-godišnji Benzema.
On je od 2009. do 2023. godine igrao za Real Madrid. a nakon toga se preselio u Saudijsku Arabiju.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SRBIJA PREKIDA CRNI NIZ? Ovo je idealna prilika za našu reprezentaciju da okonča seriju od pet vezanih poraza
ZA sada Srbija nije imala sreće tokom druge nedelje Lige nacija za odbojkašice, doživela je dva poraza, pet zaredom ako računamo i prvu nedelju takmičenja, ali danas ima idealnu priliku da konačno dođe do trijumfa pošto od 10 časova u "Fil sports areni" igra sa Dominkanskom Republikom koja je osvojila samo jedan bod do sada.
19. 06. 2026. u 07:30
TOTALNI RASPAD BOSNE I HERCEGOVINE! Švajcarci u drugom kolu Mundijala u poslednjih 15 minuta "razbili" selekciju Sergeja Barbareza!
Reprezentacija Švajcarske pobedila je Bosnu i Hercegovinu sa 4:1 u drugom kolu B grupe Svetskog prvenstva.
18. 06. 2026. u 21:00 >> 21:00
UKRAJINA - ZEMLjA KOJA NESTAJE: Strašno - objavljeno koliko sada imaju stanovnika! Ruske procene crne, zapadne ništa "svetlije"
UKRAJINA se trenutno suočava sa onim što demografi nazivaju "demografskom katastrofom".
15. 06. 2026. u 22:12
Komentari (0)