"LAVFEST" PRED PUBLIKOM: Muzički festival u Vrnjačkoj Banji od 5. do 7. avgusta
PREMA izjavama zvaničnika i članova republičkog Kriznog štaba, ove godine ipak će biti festivalskog leta u Srbiji, pa će tako "Lavfest" u Vrnjačkoj Banji biti održan od 5. do 7. avgusta, a kako najavljuju organizatori te muzičke smotre, najpoznatije svetske zvezde nastupiće pred publikom.
Foto Lavfest
- Veoma smo srećni zbog informacija koje stižu od zvaničnika države i verujemo da će, uz propisane epidemiološke mere, ovog leta biti moguće vratiti normalan život u Srbiju - poručuju organizatori "Lavfesta". - Ta vest znači oporavak, ne samo za "Lavfest", već i za kompletan turizam Vrnjačke Banje i regiona, kao i za ugostitelje, hotelijere i brojne druge privredne grane.
Organizatori u saopštenju dodaju da će, prema trenutnim informacijama, pristup festivalu biti omogućen svim vakcinisanim posetiocima, kao i onima koji imaju antitela, dok će za sve ostale biti omogućen brzi antigenski test.
Preporučujemo
BEZ FESTIVALA U VRNjAČKOJ BANjI OVOG LETA: "Lavfest" pomeren za 2021. godinu
22. 08. 2020. u 22:25
PUBLIKA JEDINI ŽIRI: Najavljen povratak festivala "Beogradsko proleće"
18. 04. 2021. u 09:18
BIRA SE NAJBOLjI SPOT: Do 15. januara traje regionalni konkurs za video-klipove
10. 01. 2021. u 09:47
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)