ALEKSANDRA MLADENOVIĆ: Popularnost me nije promenila, a na nastupima mi traže nove pesme (FOTO/VIDEO)
FOLK ZVEZDA Aleksandra Mladenović važi za jednu od najzaposlenijih pevačica mlađe generacije.
Foto: Novosti
Aleksandra je sinoć nastupala u jednom beogradskom klubu i atmosferu dovela do usijanja, a pre koncerta za sa ekipom "Večernjih Novosti" razgovarala je na mnoge teme.
Foto: Novosti
Ona je istakla da nekada radi i dva nastupa dnevno.
- Dešava se vrlo često, ali smatram da sam profesionalac i da hoću da ispadne kako treba. Naravno, to iziskuje malo više vremena, kada je kompletna pripema u pitanju, žubra nervoza, nekad malo kašnjena, ali sve se stigne na vreme.
Foto: Novosti
Aleksandra je rekla da ju je na početku karijere, pogađala neistina koja se pisala o njoj, ali sada ne.
- Bilo je mnogo naslova koje sam bolovala i to je tako moralo da bude, sada više ne. Moja porodica je "više patila" nego ja, ali to je iza mene i iza nas.
Foto: Novosti
Ovog leta, svoju publiku obradovala je novim drugim studijskim albumom "Predstava".
- Što se tiče novog albuma, utisci su odlični. Pesme se pevaju i dobro su se pokazale na terenu, zadovoljna sam. Pesme koje mi na nastupima traže da pevam su "Nož u leđa" i "Ja ne pijem mama", a ono što me je posebno iznenadilo i drago mi je zbog toga, što pesmu "Šamar" devojke u publici najviše pevaju, jer je jako emotivna i životna.
Mlada zvezda je jedna od najpopularnijih pevačica njene generacije, a Aleksandra otkriva da ju je slava promenila i koji je najdragoceniji savet od starijih kolega dobila na samom startu karijere.
Foto: Novosti
- Popularnost me nije promenila, ista sam potpuno kao i pre. Smatram da čovek treba da bude ono što jeste - kaže folk zvezda i nastavlja:
- Živkica Miletić mi je rekla da treba da ostanem takav zvrk i jedinstvena, jer kako je ona istkla, ovakvih nema na estradi. Pamtim ključne reči, koje mi je upitila Ceca Ražnatović: "Zvezde su na nebu, a ljudi sa "zvezdanom prašinom" na zeljmi." Time mi je objasnila sve i nije ona bez razloga naša najveća muzička zvezda - završava Aleksandra.
Foto: Novosti
Kompletan intervju sa Aleksandrom, kao i atmosferu sa nastupa, pogledajte u videu ispod:
BONUS VIDEO:
"NOVOSTI" INTERVJU: Petar Marić otkrio da je zahvaljujući harmonici obišao svet
Preporučujemo
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
TRAMP UKRAO ŠOU NA ŽREBU ZA SP: Scena koja je obišla svet - Melanija nije krila oduševljenje (VIDEO)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je u centru pažnje na izvlačenju grupa za Svetsko fudbalsko prvenstvo 2026. godine, gde je izveo svoj poznati YMCA ples i primio prvu FIFA-inu nagradu za mir.
06. 12. 2025. u 10:31
Komentari (0)