"NE BI MI OPROSTILI" Princ Hari nastavlja da šokira - "Nisam otkrio sve o odnosu sa bratom i ocem"
BRITANSKI princ Hari rekao je da u svojim memoarima "Rezerva" (Spare) nije otkrio sve što se dogodilo između njega i njegovog brata, princa Vilijama i oca kralja Čarlsa Trećeg, jer mu nikad to ne bi oprostili i istakao da ima dovoljno materijala za još jednu knjigu.
Foto Printskrin
- Mogle su da budu dve knjige, da se tako izrazim - rekao je Hari u današnjem intervjuu za britanski Telegraf i dodao da je prvi nacrt knjige, koji je imao oko 800 stranica, sveden na nešto više od 400, prenosi Rojters.
Foto Printskrin
On je rekao da je neke incidente podelio sa svojim piscem iz senke Dž.R. Moringerom, ali da nije imao nameru da oni budu objavljeni.
Princ Hari je objasnio da ne može da ispriča svoju priču, a da ne otkrije neke stvari o drugim članovima kraljevske porodice.
- Ali postoje neke stvari koje su se desile, posebno između mene i mog brata i donekle između mene i mog oca, za koje jednostavno ne želim da svet zna. Zato što mislim da mi nikada ne bi oprostili - rekao je princ Hari.
U knjizi je opisao dugogodišnje tenzije između njega i njegovog brata, koje su, kako je naveo, kulminirale kada ga je princ Vilijam oborio 2019. godine na pod tokom svađe oko Megan Markl.
Portparoli kraljevske porodice nisu komentarisali tvrdnje iznete u knjizi niti u intervjuima koje je Hari dao tokom njene promocije.
BONUS VIDEO:
PREMINULA ELVISOVA ĆERKA: Snimci Urgentnog centra bolnice u koju je prevezena Liza Meri Prisli
Preporučujemo
HARI KO TI JE PISAO KNjIGU? Potpuno oprečne situacije u memoarima od onih u stvarnosti
12. 01. 2023. u 18:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
TRAMP POTPISAO NAREDBU 13219: "Dejtonski sporazum i Rezolucija 1244 se moraju poštovati"
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp produžio je danas vanredno stanje na nacionalnom nivou u vezi sa Zapadnim Balkanom, u skladu sa Zakonom o međunarodnim vanrednim ekonomskim ovlašćenjima, objavljeno je danas na sajtu Federalnog registra SAD.
24. 06. 2026. u 17:38 >> 17:45
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)