ZAJEDNIČKA SEDNICA VLADA SRBIJE I SRPSKE: Najavljeno potpisivanje Memoranduma o izgradnji memorijalnog centra jasenovačkim žrtvama
U BANjALUCI je u toku zajednička sednica Vlada Republike Srpske i Srbije, a predviđeno je i održavanje sednice Saveta za saradnju.
Foto: Tanjug
Prethodno je održan sastanak premijera Srpske i Srbije Radovana Viškovića i Ane Brnabić.
Najavljeno je potpisivanje Memoranduma o saradnji na realizaciji projekta izgradnje dva memorijalna centra posvećena jasenovačkim žrtvama Gradina i Beograd.
BONUS VIDEO: VUČIĆ DOČEKAO PENDAROVSKOG - Dvojica predsednika obilaze manastir Sveti Prohor Pčinjski
Preporučujemo
SPREMNI ZA SARADNjU: Premijerka Brnabić sa ministrom turizma Saudijske Arabije
01. 08. 2023. u 16:05
ZAKLjUČANI NOVINARI? Ova fotografija jasno pokazuje da se radi o laži N1 i Nove S
01. 08. 2023. u 14:28
HRVATSKOJ STIGLA PORUKA IZ IZRAELA: Potpuno prekinite diplomatske odnose sa Teheranom
AMBASADOR Izraela u Hrvatskoj Gari Koren pozvao je zvanični Zagreb da prekine diplomatske odnose s Teheranom i sprovede bezbednosne provere osoblja iranskog diplomatskog predstavništva u Hrvatskoj jer bi, kaže, među njima moglo biti "špijuna" Revolucionarne garde koja se u EU smatra terorističkom organizacijom.
06. 03. 2026. u 09:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (1)