DPS JE OSTAVIO VULKAN U NIKŠIĆU, BOLJE IM JE DA ĆUTE: Reagovanje DF Nikšić na izjavu Sanje Damjanović povodom požara na deponiji Mislov do
FUNKCIONERKA DPS-a, poznata po tome što voli hitove Mika Džegera, dala je izjavu o deponiji Mislov do kao da DPS nije do pre manje od godinu dana bio na vlasti i kao da nije DPS taj koji je jednu privremenu deponiju pretvorio u vulkansko žarište i ostavio ga takvo i neuređeno u nasleđe novoj vlasti i građanima Nikšića, piše u reagovanju DF Nikšić na izjave Sanje Damjanović.
Foto: V. K.
- Gospođa Damjanović previđa činjenice da je odmah po stupanju na vlast novo rukovodstvo opštine zajedno sa Vladom krenulo u projekat Regionalnog reciklažnog centra, koji treba da se uradi po najsavremenijim evropskim standardima kao i da je pokrenut proces u kom vrlo brzo treba da dođe do sanacije deponije Mislov do - ističe se u saopštenju.
Foto: V. K.
Iz DF Nikšić ističu da je čudno što je upravo sada, u martu kada se to obično nije nikada depavalo, buknuo požar na deponiji.
- Osnovano sumnjamo da su tzv. komitske organizacije, lepo vaspitani aktivisti gospođe Damjanović koji psuju žene i decu, bave se raznoraznim izmišljotinama ne bi li naudili novoj vlasti u našem gradu, vinovnici požara na deponiji Mislov do a da im je glavnu logistiku pružio izvesni Nikčević koji je pokušao opštini dva puta da proda svoje imanje. Takođe, čuli smo da je i samo podmetanje požara ideja nastala u razgovoru između Sonje Damjanović i izvesnog gospodina Bojovića koji voli da se maskira u sveštenika i boravi povremeno u Ljetnjikovcu kralja Nikole, kao čin osvete što im je navodno bila ugašena struja iako nisu imali formalno ispunjene uslove da je uopšte imaju - ističu iz DF, i dodaju:
- Gospođa Damjanović je volšebne i akrobatske izvedbe Mika Džegera očigledno zamenila mlakim i balavim pojanjem Bojovića koji ima fetiš da se maskira u sveštenika. Gospodo bolje vam je da se više ne oglašavanje, ostavili ste nam vulkan, Mislov do je simbol problema koje je nova vlast nasledila od vas i sigurno je da sve što ste vi uneredili u trideset godina ne može biti ispravljeno u samo godinu dana. I pored toga stvoreni su svi preduslovi da se taj problem brzo reguliše.
BONUS VIDEO: MOLI SE BOGU I DRŽI SE RUSIJE - U Podgorici skup podrške bratskom narodu
Preporučujemo
NIKAD JAČI UDARAC ZA RUSE OD POČETKA RATA: Ukrajinske rakete letele više od 1.300 km, pogođena ključna fabrika (VIDEO)
UKRAJINA je u subotu uveče pogodila jedno od strateški najznačajnijih odbrambenih postrojenja Rusije, napavši Votkinski mašinski zavod u udaljenom regionu, skoro 1.300 kilometara od ukrajinske granice - što predstavlja najdublji udar ikada izveden ukrajinskim oružjem domaće proizvodnje.
25. 02. 2026. u 12:25
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)