Torbica kao spas
POSLANIK SPO Aleksandar Čotrić napunio je juče 54 godine, a među darovima se našla knjiga Vuka Draškovića "I grob i rob", koju mu je autor i poklonio, ali i brojne čestitke kolega.
Foto arhiva
Supruga Senka odlučila je da spoji slatko i korisno, pa mu je uz saher tortu, dala i kožnu torbicu, kako bi na jednom mestu držao telefon, ključeve i dokumenta, koje redovno traži po kući.
Čak ih je i gubio, ali su mu, srećom, nalazači sve vraćali. Nije isključeno da će Čotrić ovaj dar opisati u aformizmu, pitajući se da li, u njegovom slučaju, zaborav ima veze s godinama.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"GDE TI JE LjUBAVNICA?!" Neočekivano pitanje za Marića uživo u emisiji, on prebledeo: "Pet godina mlađa"
GOŠĆA je iz čista mira postavila neočekivano pitanje...
04. 07. 2026. u 01:24
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (1)