VESIĆ RAZOTKRIO NAMERE MARINIKE TEPIĆ: Potpisala si rezoluciju kojom se Srbija krivi za genocid u Srebrenici!
FUNKCIONER SNS Goran Vesić razotkrio je namere Marinike Tepić da srpski narod proglasi krivim za genocid u Srebrenici.
Foto: Printscreen RTS
Vesić je podsetio da je Marinika Tepić već pokušavala da nametne kolektivnu krivicu srpskom narodu i državi Srbiji kada je 2016. godine potpisala predlog Rezolucije zajedno sa Nenadom Čankom i Čedomirom Jovanovićem.
Na pitanje da se izjasni o ovom slučaju i da li krivi sve Srbe i da li misli da se u Srebrenici dogodio genocid, Marinika Tepić nije dala odgovor tokom sučeljavanja večeras u emisiji “Reč na reč”.
Podsetimo, pre nekoliko dana voditeljka Olja Bećković nije smela da postavi Mariniki Tepić pitanje da li smatra da se u Srebrenici dogodio genocid i da li je Srbija kriva za to.
BONUS VIDEO - ANA BRNABIĆ PORUČILA: Važno nam je da održimo kontinuitet
Preporučujemo
DAĆU SVE ZA LjUDE, DAĆU SVE ZA NAŠU SRBIJU: Jaka poruka Vučića pred izbornu tišinu
31. 03. 2022. u 23:08
ŠTA JE ZORICA BRUNCLIK PORUČILA VUČIĆU: Napokon je imala priliku da mu se obrati
31. 03. 2022. u 22:47
VUČIĆ JE HTEO I SMEO: Zahvaljujući njemu snimljena je Dara iz Jasenovca
31. 03. 2022. u 22:37
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"GDE TI JE LjUBAVNICA?!" Neočekivano pitanje za Marića uživo u emisiji, on prebledeo: "Pet godina mlađa"
GOŠĆA je iz čista mira postavila neočekivano pitanje...
04. 07. 2026. u 22:00
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (0)