KURTI IZGUBIO U JUŽNOJ MITROVICI
PREMA do sada dostupnim podacima, Partija aktuelnog premijera privremenih institucija samouprave u Prištini, Aljbina Kurtija, poražena je u Južnoj Mitrovici
Foto: Kenzo Tribouillard, Pool Photo via AP/Depositphotos
Prema prvim informacijama, pobedu u Južnoj Mitrovici je proglasio Bedri Hamza.
Podsetimo, na današnjim lokalnim izborima na Kosovu i Metohiji, najveća izlaznost je bila u srpskim sredinama.
U Leposaviću je na izbore izašlo više od 70% glasača.
Uskoro opširnije
Preporučujemo
KUPOVALI GLASOVE NA IZBORIMA NA KOSMETU: Uhapšeni posmatrač i menadžer biračkog mesta
17. 10. 2021. u 18:58 >> 19:00
IZBORI NA KiM: Ubedljiva pobeda Srpske liste, oglasio se Rakić
17. 10. 2021. u 07:19 >> 22:47
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (1)