SRBIJA NA DNEVNOM REDU: Evropski parlament danas o stanju u našoj državi nakon izbora

Новости онлине

17. 01. 2024. u 09:39

EVROPSKI parlament će danas, u okviru plenarne sednice koja će trajati do 18. januara, raspravljati o stanju u Srbiji nakon izbora.

СРБИЈА НА ДНЕВНОМ РЕДУ: Европски парламент данас о стању у нашој држави након избора

Foto promo

Na sednici održanoj 15. januara predsednica Evropskog parlamenta Roberta Mecola rekla je da su Socijalisti, Obnovimo Evropu, Zeleni i Levica tražili da se, nakon rasprave o vladavini prava i slobodi medija u Grčkoj, razmatra stanje u Srbiji.

Osim toga, na predlog Evropske narodne partije na plenarnoj sednici parlamenta od 5. do 8. februara poslanici će glasati o rezoluciji o izborima u Srbiji.

Iz EP su podsetili da je izvestilac za Srbiju Vladimir Bilčik tražio da se o rezoluciji o Srbiji ne glasa pre nego što ODIHR objavi konačni izveštaj, što se očekuje za nekoliko nedelja.

BONUS VIDEO: SVE ZARAD VLASTI, NOVCA I MOĆI - Laži opozicije ruše se kao kula od karata

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i Iranci izađite na ulice

IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"

SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.

12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37

Komentari (1)

HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)