KAKVA SENZACIJA NA ROLAN GAROSU: Favorit za titulu ispao od 79. igrača sveta

Александар Илић
Aleksandar Ilić

01. 06. 2023. u 18:30 >> 18:32

VELIKA senzacija dogodila se u drugom kolu Rolan Garosa.

КАКВА СЕНЗАЦИЈА НА РОЛАН ГАРОСУ: Фаворит за титулу испао од 79. играча света

Foto: EPA

Jedan od najvećih favorita za titulu u Parizu, devetoplasirani Janik Siner poražen je od Danijela Altmajera, trenutno 79. igrača sveta rezultatom 3:2 (6:7, 7:6, 1:6, 7:6, 7:5).

Ovaj duel bio je najduži u dosadašnjem delu Rolan Garosa, a ujedno se dogodilo i jedno od najvećih iznenađenja.

Meč je prelomio  četvrti set koji je trajao sat vremena i 33 minuta, gde je Siner na svoj servis propustio dve meč lopte i na kraju izgubio u taj-brejku.

Potpuno je pao u odlučujućem setu. Psihički nije bio na nivou i Nemac je jednim brejkom rešio ovaj meč.

BONUS VIDEO: OD PRVE DO DESETE TITULE: Sva Novakova pobednička finala Australijan opena

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (3)

DR NOVOSTI: Zašto je transplantacija obrva toliko popularna među ženskom populacijom?