SUPERLIGA U ODBOJCI: Spartak menja Vizuru
ODBOJKAŠICE Spartaka i u narednoj sezoni igraće u Superligi.
Ilustracija sport Foto Dephositos
To je saopštila Takmičarska komisija OSS posle sastanka sa klubovima,koji su se javili na Konkurs za popune najjačeg takmičenja, pošto je 30. juna Vizura istupila iz Lige.
Subotičanke su poslale najbolju finansijsku ponudu,a prijavili su se i beogradski Radnički Blasters i Spartak iz Ljiga.
Podsetimo, Spartak je kao poslednji ispao iz Superlige, a onda je iznenada petostruki šampion ugasio seniorsku ekipu.
U Superligi u novoj sezoni igraće: TENT,Jedinstvo SP, Ub, Crvena zvezda, Železničar, Klek Zrenjanin, Partizan, Beograd, Srem i Spartak.
Preporučujemo
U IGRI JOŠ DVA IMENA: Odbojkaška federacija Irana ne pregovara samo sa Alenkom
30. 07. 2020. u 12:08
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KOLUMBIJA I PORTUGAL "RAZOČARALI": Južnoamerikanci završili prvi u grupi, Ronaldo i ekipa idu na Hrvate!
Fudbaleri Portugala i Kolumbije remizirali su 0:0 u okviru 3. kola grupne faze.
28. 06. 2026. u 03:30 >> 01:26
"STRAŠAN" MEČ AUSTRIJE I ALŽIRA! Marko Arnautović strelac, obe selekcije obezbedile ono što su želele!
Fudbaleri Austrije i Alžira odigrali su meč 3. kola grupne faze i na kraju utakmice semafor je pokazivao 3:3.
28. 06. 2026. u 05:59 >> 01:26
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)