BARSELONA ŠOKIRALA FENERBAHČE: Pokorili Turke i zakomplikovali put Crvenoj zvezdi i Partizanu
Košarkaši Barselone pobedili su u gostima Fenerbahče rezultatom 83:75 u meču pretposlednjeg, 33. kola Evrolige.
Foto: Profimedia
Najefikasniji u ekipi Barselone bio je Džabari Parker sa 24 poena i osam skokova. Džoel Para je zabeležio 15 poena i 12 skokova, a Tomaš Satoranski upisao 15 poena i sedam asistencija.
U redovima Fenerbahčea najbolji je bio Najdžel Hejs-Dejvis sa 20 poena, dok je Vejd Boldvin ubacio 14 poena. Srpski košarkaš Marko Gudurić je za 17 minuta zabeležio pet poena, četiri asistencije i jedan skok.
Fenerbahče je drugi na tabeli Evrolige sa 22 pobede i 11 poraza, dok je Barselona na šestoj poziciji sa učinkom 19-14.
U sledećem kolu Fenerbahče će gostovati Bajernu, a Barselona će dočekati Virtus.
BONUS VIDEO: DA ČUJE CEO SVET: Ovo su srpski olimpijci pevali na brodu tokom otvaranja Olimpijskih igara
Preporučujemo
ŠOK NA MARAKANI: Bivši fudbaler Crvene zvezde osuđen na dve godine zatvora!
02. 04. 2025. u 12:25
PA, OVO JE HIT! Nikola Jokić ubacio 61 poen, pa šokirao ceo svet (VIDEO)
02. 04. 2025. u 10:21
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MATEMATIKA JE JASNA: Hrvatima je potreban bod da se plasiraju u nokaut fazu Svetskog prvenstva!
Hrvatska i Gana odigraće jedan od najzanimljivijih mečeva poslednjeg kola grupne faze Svetskog prvenstva, pošto će direktan okršaj u Filadelfiji odlučiti ko nastavlja, i sa koje pozicije, takmičenje iz grupe "L". Afrička selekcija je već na četiri boda i jednom nogom je u šesnaestini finala, dok "kockasti" nemaju pravo na grešku i moraju osvojiti bar jedan poen kako bi prošli dalje.
27. 06. 2026. u 08:00
UZDISALA CELA PLANETA! Najpoznatija hrvatska navijačica polugola stigla na Svetsko prvenstvo! (FOTO)
Izmamila je uzdahe svih obožavaoca i pripadnika muškog pola, navijačica "kockastih" Ivana Knol.
24. 06. 2026. u 07:32
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)